ВНИМАНИЕ: платный вход!

04.08.2016

Вход на территорию Шаровского дворцово-паркового комплекса стал платным!

По решению балансодержателя памятки — Коммунального предприятия «Знахидка» — введена плата за посещение Шаровского имения.

Плата за вход:
— для взрослых — 25 гривен с человека;
— для детей (от 7 до

Читати більше

Презентован клип Никиты Рубченко, снятый в Шаровском дворце (ВИДЕО)

09.12.2015
Featured Video Play Icon

Масштабные съемки проходили в августе этого года при участии оркестра из 35 музыкантов –

Читати більше

ОПИТУВАННЯ: просимо відповісти на декілька запитань

20.11.2014

Просимо Вас взяти участь в опитуванні, метою якого є з’ясувати, що необхідно покращити в Шарівському палацово-парковогому комплексі, щоб привабити туристів. Опитування проводиться в рамках підготовки планів реставрації й розвитку Шарівського палацово-паркового ансамблю

Читати більше

На базі Шарівського палацу планують створити міжнародний центр культури

19.11.2014

Про це розповів голова правління благодійного фонду «Омріяна Країна» Олексій Толкачов в ході чергового круглого столу, присвяченому питанням порятунку, збереження і розвитку Шарівського палацово-паркового комплексу.

Нагадаємо, що благодійний фонд «Омріяна Країна» зараз

Читати більше

Шарівський палац: руїна чи перлина?

17.10.2014

Знаменитий Шарівський палац в Харківській області стрімко руйнується. Вже багато років він стоїть занедбаний, без опалення, реставрації та догляду. Однак тепер є надія на позитивні зміни — Благодійний фонд «Омріяна Країна» взявся за порятунок цієї унікальної пам’ятки культурної спадщини національного значення. Що сьогодні відбувається? Ще в 2012 році представники Благодійного фонду «Омріяна Країна» взялися за […]

Читати більше

15 жовтня — круглий стіл у Харкові «Шарівський палац — руїна чи перлина?»

09.10.2014

В середу, 15 жовтня з 11.00 до 13.00 в приміщенні Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка (провулок Короленка, 18) відбудеться круглий стіл, присвячений питанням порятунку та збереження Шарівського палацу.

Запрошуємо до участі в заході журналістів

Читати більше

Шарівський палац планується відкрити для відвідувачів

09.09.2014

Благодійний фонд «Омріяна Країна» планує відкрити Шарівський палац для відвідувачів. Для цього необхідно провести роботи з дезінфекції палацу, відновлення систем опалення та електроживлення.

З 1925 року унікальний за своєю красою Шарівський палац був доступний лише для

Читати більше

У Шарівського маєтку – новий господар

20.06.2014

Нарешті, після багатьох років руйнування та занедбаності у Шарівського палацово-паркового комплексу з’явився новий господар – це Благодійний фонд «Омріяна Країна» в особі голови правління і відомого громадського діяча Олексія Толкачова.

З 2012 року Олексій Толкачов звертався

Читати більше

Легенди Шарівського замку

12.09.2013

Шарівський маєток здавна оповитий різноманітними легендами. Ось одна з них, яка повідає вам про велике кохання, яким колись жила Шарівка…

В Україні німецького барона Кьоніга — власника Шарівського палацу — наздогнала любов до місцевої дівчині, ім’я якої історія не

Читати більше

Відновлено водостічні труби на палаці

22.12.2012

В грудні 2012 року за ініціативи громадського діяча і благодійника Олексія Толкачова на будівлі Шарівського палацу були встановлені водостічні труби. Це дозволить відвести значну частину дощової води, яка на сьогодні тече по стінах.

Як виявилося, з 2002 року водостічні

Читати більше